Co jsme zač?

 

Grafické studio GTN vzniklo v roce 2004 v Praze.
Od svého vzniku jsme úspěšně realizovali několik tisíc nejrůznějších zakázek převážně v oblasti tiskové grafiky. Náš recept na spokojenost je velmi jednoduchý:


     

variabilita
 
 
 
 
Každý klient má jiné požadavky a jinou filozofii a proto je naším hlavním cílem nejprve pochopit jeho myšlení a připravit tak vždy řešení šité na míru.


optimalizace
 
 
 
 
Jsme si vědomi toho, že klient který se obrátí na grafické studio většinou nezná různá úskalí, která může zpracování grafiky přinášet. Nesnažíme se tedy pouze bezhlavě zpracovat jeho požadavky, ale najít také nejefektivnější způsob dosažení cíle bez věcných či technických komplikací.


finalizace
 
 
 
 
Naše síla spočívá v důsledném dodržování a neustálém vývoji pracovních postupů, znalosti technologické problematiky a průběžné kontrole probíhající práce. Ve výsledku můžeme klientům proto zaručit vždy precizní zpracování s bezchybným výsledkem.


komplexnost
 
 
 
 
Kromě zpracování samotné grafiky umíme pomocí vlastních či externích prostředků také vytvořit web, vytisknout jakoukoliv tiskovinu, vyrábět různé reklamní předměty, fotografovat, překládat texty do různých jazyků, malovat, kreslit, modelovat a vše co vás jen napadne.